Digitālo info stendu ieviešana un administrēšana Jūsu skolā

Jums kādā no skolas gaiteņiem ir TV ekrāns, kuru izmantojat foto galerijām vai afišu izvietošanai par gaidāmajiem pasākumiem skolā, bet tā administrēšana prasa lieku laika patēriņu un cilvēkresursus, ir neefektīva vai sliktākā gadījumā televizors lielākoties stāv izslēgts, jo nav īsti ko rādīt? Tad mēs varam palīdzēt!

Atbrīvojieties no raizēm par ekrāna saturu uz visiem laikiem! Izstrādājam tieši Jums pielāgotu satura risinājumu, kuru pēc tam palīdzam administrēt attālināti.

Jūs iegūsiet:

  1. Skolas dizainam pielāgotu informatīvo platformu ar sākotnējām 4 informācijas vienībām pēc Jūsu izvēles (Izmaiņas, datums un laiks, galerija, tuvākie notikumi u.c. – iespējas ir teju neierobežotas!) ;
  2. Nepārtrauktu tehnisko un satura papildināšanas atbalstu;
  3. Iespēju pievienoties vienotam informatīvajam tīklam par aktualitātēm izglītības nozarē.

Piedāvājam skolas tēlam pielāgotu digitālā ekrāna satura dizainu un izveidot pastāvīgus vai mainīgus informācijas blokus, kā, piemēram: foto galerija, notikumu kalendārs, stundu laiki, datums un laiks, skrejošā līnija ar paziņojumiem - iespējas ir teju neierobežotas! Turklāt skolas ekrāns tiktu iekļauts vienotā informācijas sistēmā, kas ļautu sniegt arī regulāras ziņas un pilnekrāna afišas par aktualitātēm izglītības nozarē. To visu un daudz ko citu mēs varam nodrošināt attālināti un vienuviet, izmantojot Jūsu jau esošo TV ekrānu un infrastruktūru, jo viss, kas nepieciešams, ir pievienot speciālu iekārtu Jūsu jau esošajam TV ekrānam un pieslēgties skolas internetam.

Daži mūsu izstrādātie digitālie info stendi skolām
Lai apskatītu citu skolu info stendu paraugus, iesakām izmantot pārlūku Chrome.
Cik tas maksā?

Mēs pilnībā apzināmies, ka izglītības iestādēm budžets ir ierobežots, tāpēc varbūt sākotnējā doma par ekrāna darbības uzturēšanu, iespējams, nolikta malā, jo tas prasa papildu uzmanību un cilvēkresursus. Taču uzskatām, ka tam tā nav jābūt! Mūsu pārliecība, ka tehnoloģijām jābūt pieejamām, tāpēc šī pakalpojuma cenas ir demokrātiskas un pielāgojamas teju ikvienas izglītības iestādes budžetam.

* Vienreizējs maksājums
** Ikmēneša vai gada maksājums, ja infostenda attēlojamo bloku skaits nepārsniedz 4.
** Minimālais līguma termiņš 24 mēneši.

Lejupielādēt piedāvājuma drukas versiju
Ko darīt, ja skolas gaiteņos nav TV ekrānu?
Ja arī Jūsu skolā patlaban nav uzstādīts neviens TV ekrāns, esmam pārliecināti, ka arī tādā gadījumā varam rast abpusēji izdevīgu risinājumu. Mūsu piedāvājumā ir dažādi LG profesionālie displeji par īpašām cenām.
Apskatīt profesionālo displeju cenrādi
INFOGRAFIKS: Kāpēc ir svarīgi informāciju vizualizēt?

Nezināt, kurš risinājums ir piemērotākais tieši Jums?
Vienkārši sazinieties ar mums! Mēs palīdzēsim...